Kunsthaag, meer privacy in de tuinEen Kunsthaag is zeer geschikt om meer privacy te creeren in de tuin, terras of op het balkon. Een zeer geschikte tuinhekbekleding. Tegenwoordig zijn er steeds meer goede kunsthagen verkrijgbaar, die zeer eenvoudig te bevestigen zijn en onderhoudsarm zijn. Kunsthaag op rol of tegelsOmdat de bladeren zijn verwerkt op een metalen vlechtwerk, kunnen ze opgespannen worden waardoor er geen dragende structuur nodig is over het hele oppervlakte van de Kunsthaag. Het aanbod bij dit type kunsthaag is de Laurier Prunus Plus, Harmonica Kunsthaag, Taxus, Laurier Prunus De afmeting van een Kunsthaag op rol is 1 meter hoog en 3 meter breed. Op tegels te verkrijgen in de Klimop en de Photinia Rood. De afmeting hiervan is 50x50cm. De haag is gemakkelijk in te korten en te verlengen tot elke gewenste hoogte en wordt met binddraad of bundelbandjes aan de ondergrond bevestigd.
|
| https://kunsthaag.eu/product-categorie/kunsthaag/ |
Veelgestelde vragen
Wat is een kunsthaag en waarvoor kun je het gebruiken?▼
Een kunsthaag is een tuinhekbekleding gemaakt van kunststof bladeren op een metalen vlechtwerk. Het is ideaal voor meer privacy in de tuin, terras of balkon en geeft witte muren en hekwerken een warme, natuurlijke uitstraling.
In welke afmetingen zijn kunsthagen beschikbaar?▼
Kunsthagen op rol zijn 1 meter hoog en 3 meter breed. Tegelvarianten zijn verkrijgbaar in afmetingen van 50x50 cm. De haag is gemakkelijk in te korten en te verlengen tot elke gewenste hoogte.
Hoe bevestig ik een kunsthaag?▼
De kunsthaag kan met binddraad of bundelbandjes aan een ondergrond zoals schutting, hekwerk of muur worden bevestigd. Voor losse grondplaatsing gebruik je palen die in de grond worden geslagen.
Hoeveel onderhoud vereist een kunsthaag?▼
Een kunsthaag is zeer onderhoudsarm. Je hoeft alleen af en toe af te spoelen of schoon te maken met een doekje. De haag kan tegen alle weersinvloeden en wordt niet kaal.
Welke soorten kunsthagen zijn er verkrijgbaar?▼
Populaire varianten zijn Laurier Prunus Plus, Harmonica Kunsthaag, Taxus, Laurier Prunus (op rol) en Klimop en Photinia Rood (op tegels). Elk type biedt verschillende natuurlijke uitstraling.





