Kunsthaag afscheiding in de tuinHeeft u er al eens aan gedacht een Kunsthaag in de tuin te plaatsen als afscheiding voor meer privacy? Een Kunsthaag heeft namelijk veel voordelen in plaats van een echte haag? U hoeft geen water meer te geven, niet meer te snoeien, geen last meer van ongedierte en de Kunststof haag blijft het hele daar door mooi groen. Verschillende soorten Kunsthaag KunsthaagEU is uw leverancier voor verschillende soorten kunsthagen. De Kunsthaag worden geleverd op rol of in tegels. De afmeting is 1 bij 3 meter. In ons assortiment is er verkrijgbaar;
De Kunsthaag kunt u tevens binnen te plaatsen, bijvoorbeeld in de serre, Horeca, Terras, balkon of showroom. De Kunsthaag is Vlamdovend, UV bestendig en Non Toxic en zeer makkelijk op maat te maken naar uw wens. Geen groene vingers Er zijn beslist geen groene vingers voor nodig voor het plaatsen van een Kunsthaag. Plaats de Kunsthaag eenvoudig tegen een glazen wand, witte muur, hekwerk of gaas met een paar bundelbandjes. Dit blijft heel stevig zitten, de achterkant bestaat uit een unieke kunststof. Waarom een Kunsthaag??
Zelfs als u niet zoveel ruimte heeft is er altijd wel plaats voor een stukje Kunsthaag. Eenvoudige manier om het balkon op te vrolijken met een groen stukje. In een kleine tuin is de Kunsthaag enorm geschikt. Het hele jaar door een groene tuin door simpelweg een Kunsthaag te plaatsen. Bestel 24 / 7 in de webshop, binnen 2 werkdagen geleverd.
|
http://kunsthaag.eu/index.php?route=common/home |
Kunsthaag afscheiding in de tuin Heeft u er al eens aan gedacht een Kunsthaag in de tuin te plaatsen als ...

Tags: